25. června 2017

Opět umělé bouře 25. 6. 2017. Haarpové kruhy radarů Brdy a Skalky


Umělé bouře a haarpové kruhy radarů Brdy a Skalky 25. 6. 2017
Mezinárodní/nadnárodní spolupráce klimateroristů.

Orgonet 25. 6. 2017


Předpověď/plán/scénář klimateroristů na neděli 25. 6. 2017: oblačno, možnost přeháněk nebo bouřek.

Výroba bouří, které zasáhnou zřejmě i do Česka, už byla zahájena, a to časně ráno nad Švýcarskem a severní Itálií; druhá oblast je tvořena nad Maďarskem. Oba systémy směřují k severovýchodu, ve směru aktuálního (uměle řízeného) pohybu vzduchové masy Evropou. Přesněji řečeno, v severovýchodním směru budou k systémům přidávány nové a nové bouřkové koláče (situace: viz např. animace na sat24:  http://en.sat24.com/en .)

Zmíněné bouřkové systémy na satelitním snímku brzy ráno: jasně viditelné bouřkové koláče se šlehacími komíny nahoře. Zdroj: NOAA 


Radarový snímek srážek níže:

Oblast nad Maďarskem dostává ve zobrazeném okamžiku silné elektromagnetické impulzy k tvoření bouřkové oblačnosti od českého (přesněji moravského) radaru Skalky, což se na radarovém snímku projevuje jako "haarpová kružnice", v jejímž středu je zmíněný radar. (Samozřejmě se na akci podílejí i jiné zdroje, a to ve vzorně fungující mezinárodní/nadnárodní spolupráci.)Radarový snímek srážek níže:

Bouřková oblast silně ozářená EM radiací byla vytvořena i nad Švýcarskem/severní Itálií, což dosvědčují rovná a půlkruhová haarpová linie v radarovém zobrazení. (Zdroj - asi nějaký francouzský radar, jistě se podílí i CERN a italské radary.)

Druhá bouřková oblast je ve zobrazeném momentě tvořena nad Rakouskem, a jejím středem je právě náš český "meteorologický" haarpový radar Brdy.


Zdroj snímků: http://www.radareu.cz/?lng=cz

V průběhu dne nás v Česku tedy zřejmě neminou další umělé bouře, se snahou o co největší intenzitu jevů.

(Kéž by mi tak pořádně zalili zahrádku, minulá superbouře nestála u nás kromě huhlání hromu za nic... )Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, žádné urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností, minimálně 1x denně, proto se nedivte, když se váš komentář třeba neobjeví hned.