11. února 2013

Z pražské konference o MMS: ing. Hana Bláhová

Od Oty: Z Mezinárodního kongresu o MMS, Praha, leden 2013

Ing. Hana Bláhová, přední odborník na parazity v lidském těle, s 11 letou detoxikační praxí
Dle mého názoru nejvýznamější a nejpřínosnější přednáška na mezinárodním kongresu o MMS v Praze (píše Ota).


Ing. Bláhová během své praxe zjistila, že 80% nemocí způsobují paraziti v lidském těle a jen 20% všech nemocí je způsobeno viry a bakteriemi. MMS považuje za jeden z nejúžasnějších prostředků, který byl objeven a je ráda, že se dožila doby, kdy se MMS začalo užívat. Říká, že MMS bez problémů likviduje všechny viry, bakterie a řadu plísní. Její výzkumy a praxe ukazují, že MMS likviduje pouze 30 až 40% všech parazitů. Na další druhy parazitů se musí použít antihelmitika a informatika. MMS nefunguje především na plasmódia, mikrofilária (vlasovci) a pomalé viry, ale může po konzultaci s odborným poradcem MMS pomoci jako doplňková léčba s antihelmitiky. MMS funguje u problematických parazitů  především v jejich raném stádiu vývoje, v počátcích jejich růstu, později už ne.

Práce paní Bláhové není podložena jen pozorováním, ale i měřením na moderních elektronických diagnostických a terapeutických přístrojích ( Oberon, Salvia, Zapper ). Své výsledky a otázky má možnost konzultovat s řadou kolegů v rámci ČR a SR, kteří se podobnými metodami zabývají a navíc je z lékařské rodiny. O léčbě se vedou pečlivé záznamy. V minulosti vyzkoušela paní Bláhová i mnohé osvědčené přírodní prostředky, včetně mnoha doporučovaných bylin a došla k závěru, že mnohé nemoci nelze vyléčit pouze těmito prostředky, že na parazity to prostě bez chemie nefunguje, pokud má opravdu dojít k úplnému vyléčení.

Když se poprvé setkala s MMS a vyzkoušela ho, říkala, že se ji udělalo tak špatně, že se sama v užívání MMS zcela zasekla nejméně na rok. Když viděla stavy svých pacientů, kteří začali MMS užívat, zhrozila se ještě víc. Všechny parametry v těle se jim na začátku užívání zhoršily. Jednalo se však převážně o chronické a velice těžko léčitelné nemoci. Později však pochopila fungování MMS a uvědomila si, že je nutné užívat MMS pomalu, pozvolně a v malých dávkách. Navíc se přiklonila k míchání MMS s 3,5% HCl, které sice funguje v těle poněkud pomaleji, jak s kyselinou citrónovou, ale je k organismu vlídnější a člověk to lépe snáší. Jediná nevýhoda míchání s MMS je, že se nemůže připravovat dopředu na celý den, či na více dnů, ale každá dávka se musí míchat krátce před požitím, před aplikací. Navíc Jim Humble varuje, že MMS s HCl nesmí přijít do očí! Je to nebezpečné! Do očí pouze s kyselinou citrónovou a navíc správně naředěným MMS dle aplikace pro oči.

Ing.Bláhová má v databázi již 1500 pacientů, kteří MMS vyzkoušeli. To je dostatečný vzorek na to, aby mohla objektivně posoudit fungování a účinky MMS. Jelikož pomáhá s léčbou u lidí s chronickými a "nevyléčitelnými" nemocemi, říká, že se zde výsledky působení začnou projevovat až po 4, často až po 5 týdnech užívání MMS. První měsíc se mnohé zhoršuje a lidem se často přitíží. MMS v těle všechno rozvíří a teprve po 5 týdnech se začne situace zlepšovat a tělo se začíná léčit a čistit. Na větší nevolnost doporučuje mít po ruce vitamín C nebo jedlou sodu, čímž fungování ClO2 v těle zastavíme a nevolnost zmírníme. Použít však pouze jeden prostředek, ne oba současně.

Paní Bláhová důrazně varuje před samoléčbou vážnějších chronických nemocí, zvláště v silnějším stádiu těchto nemocí. Především jde o roztroušenou sklerózu, alzhaimer, parkinson, epilepsie, autismus, silné chronické astma a podobné. Tam to bez odborného poradce a diagnózy na přístrojích sami nezvádnete a eventuální zhoršení zdravotního stavu neukočírujete a můžete skončit v nemocnici na kapačkách. Tyto nemoci je mnohdy težší léčit než např. rakovinu, kterou po zaškolení zvládne většina lidí sama doma s minimálními náklady a prostředky.

Nakonec své přednášky zmínila paní Bláhová zkušenost své kolegyně, která má již také 11 let praxe a nedávno vyléčila z autismu svého syna, který ani nemluvil. Použila běžnou detoxikační metodu. Odčervení, antihelmetika a MMS. Podařilo se ji to mnohem rychleji, než paní Riveře z Mexika a navíc bez komplikovaných a náročných diet. Diagnóza ukázala, že k autismu dopomohla i trojkombinace očkování proti zarděnkám, spalničkám a příušnicím. Dle mého názoru by včasné nebo preventivní použití MMS mohlo účinně zabránit této složité a těžko léčitelné nemoci vzniklé po očkování, jakým autismus bezpochyby je. Ve správném ředění a dávkování je MMS pro děti bezpečné. Velmi pomáhají i preventivní koupele v MMS k posílení imunity.

Přednáška Ing.Hany Bláhové začíná na 1: 15: 30

Čas toho nejdůležitějšího je včase od 1:46:30
SEZNAM PORADCU DETOXIKAČNÍ MEDICÍNY

kteří jsou ochotni a schopni změřit parazitární zátěž. Všichni pracují se Salvií / EAV, elektroakupunktura Dr.Volla, modifikace EAM/. Uvádím, je-li tomu jinak.

PRAHA Petr Filinger, pracuje s Oberonem, a vlastní i diagnostický přístroj FSCAN, kontakt petr@filinger.net, 608 705 309,
FSCAN funguje jako diagnostický přístroj i generátor
PRAHA Martina Šedivá 724 254 197
PRAHA Iveta Belušová, 776 791 964, energiregenera@seznam.cz
Sensitiv Imago, brzy Salvia
PRAHA Háje, manželé Kašparovi, Oberon, 776 708 333,
606 684 258, vka111@yahoo.com
MILOTICE U NYMBURKA Jana Maliariková 604 950 201
Mail agapes@seznam.cz, Oberon, Salvia
KARLOVY VARY Alena Holubová, 608 971 550
NEPOMUK U PLZNĚ Marcela Kalabzová Oberon plus Salvie,
773 486 600
RAKOVNÍK Miroslava Dvořáková, Salvia i Oberon, 775 220 013
JABLONEC Ludmila Kosařová, 606 766 076,Salvie plus plazma
LIBEREC Emilie Vrkoslavová 606 123 100, Salvie
LIBEREC Ing. Žaneta Marijczuková, 604 416 434, Salvie
DĚČÍN Ivana Hroudová 774 760 741, Salvie
LITOMĚŘICE MUDr. Řezníčková 602 381 031, Salvie
LITOMĚŘICE Lucie Koubková, 774 575 314, luciekoubek@seznam.cz

LOUNY, Dagmar Fronková, 775 960 609 dag.fornkova@seznam.cz

PARDUBICE ing. Vítězslav Křesťan. Vitezslav.krestan@seznam.cz
731 388 635, Salvie
ČÁSLAV , ing. Kubištová, 607 637 810, Salvia

PÍSEK Helena Šilingerová 721 864 430, Oberon i Salvie

BRNO Adéla Strážnická, 775 168 603, Salvie.

BRNO, LUHAČOVICE, Hana Formánková, 608 422 227,

BRNO, Stanislava Palatková, palatkova.s@seznam.cz
724 287 056

VALTICE, Ing. Květoslava Bartošová, 737 458 191, Oberon,
nový telefon 722 954 559

KUNŠTÁT, Eva Marvanová, marvanovae@seznam.cz, 608 550 337
UHERSKÉ HRADIŠTĚ Zdena Machynková, Salvie

HODONÍN Mgr. Blanka Vrablcová, 737 108 088,

OLOMOUC Martina Třísková 775 154 727, Salvia,

OLOMOUC – pí Chaloupková, Diacom, 777 052 454

ZLÍN - Jarmila Zeldová, 734 804 160, Salvia,

OSTRAVA Alžběta Andrýsková, 777 645 264, LIFE STREEM, novější verze Oberonu, eroplan@seznam.cz

FRÝDEK-MÍSTEK Naďa Mugadova 608 771 532, Salvia

STUDÉNKA U OSTRAVY, paní Vašicová, 777 004 989, Diacom

ODRY-LOUČKY , paní Vašutová Ludmila, 728 885 326, Salvia
FRENŠTÁT POD RAD. - Trojanovice , Hana Podsedníková,
BRATISLAVA, MUDr. Jana Macháčková ,
SR-BRATISLAVA, zapper-centrum. Alena Oravcová,
ala@centrum.sk, 0911 608 410
SR-BRATISLAVA, zapper-centrum, Ing. Milan Kolembus
goel@goel.sk 0911 384 252
SR -HANDLOVÁ Dušan Matejček dusanmatejcek@atlas.sk
Oberon, Salvia, plazma
SR- TRENČÍN manželé Batkyovi batkyovci@gmail.com

SR- MARTIN MVDr. Jiřina Varinská, jirinavarinska@gmail.com
paní doktorka má jako hlavní činnost veterinární
praxi,proto bere jen omezený počet klientů
Oberon, Salvia
SR-KOŠICE Jitka Kandráčová, jkandracova@gmail.com
0948 600 974, Oberon??

Všechny zdraví
Ing. Hana Bláhová
8.10.2012
53 komentářů:

 1. tam je snad chyba, MMS funguje a ne nefunguje především na plasmodia a mikrofilária. Jak by jinak Jim Humble vyléčil malárii, kdyby to na plasmodia nefungovalo.
  Martina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Martino, díky za připomínku, ale skutečně jsem si pečlivě poznamenával přednášku Ing.Bláhové. Malovala nám to dokonce na tabuli a uvádím jak říkala. Zkusím to ověřit.
   Na malárie to skutečně funguje a na tropickou malárii velice rychle - do jednoho až dvou dnů, ale při silných dávkách MMS.
   Paní Bláhová však říkala, že to dobře funguje na mladé parazity, které teprve rostou vyvíjí se i mezi plasmódii a mikrofilárii, tak možná je to ten případ.
   U nás se spíš léčí nemoci a likvidují paraziti, které jsou v člověku poměrně dlouho a už jsou "dospělí" a nelze je tak snadno odstranit a MMS většinou nezabírá.
   V tom vidím vysvětlení tohoto rozporu, ale v textu uvádím, že mladí paraziti tím zahubit jde a tropická malárie nastupuje rychle a lze se ji s MMS i rychle zbavit.
   Ale ještě se na to poptám.
   Ota

   Vymazat
  2. Martino, moc děkuji za upozornění na chybu. Máš pravdu! Omlouvíám se. MMS na plasmosia a mikrofilárie funguje, ale jsou na těžko dostupných místech a léčení trvá dloho i mnoho měsíců.

   Velice mne mrzí, že jsem to neprověřil dřív a s touto chybou se to objevilo i v Nové Regeně, na což paní Bláhová napsala toto :
   "Mrzí mne, že v Regeně je překlep, vložil jste mi do úst, že MMS nepůsobí na plasmodia a na pomalé viry a mikrofilárie, opak je pravdou."

   Důvod byl ten, že jsem ji nechtěl obtěžovat laickými diskusemi, protože vím, že v poslední době nemá moc času a musela odmítnout z důvodů velké vytíženosti několik lidí, kteří ji žádali o radu a pomoc. Opravdu není v silách jednoho člověka napravit systémovou chybu celého zdravotnictví, které neumí u chronických a "nevyléčitelných" nemocí najít příčinu těchto nemocí a ty následně efektivně léčit.

   Ani jsem netušil, že to vyjde v Regeně, ale nějakou hrou osudu se ocitli mé články v redakci a zalíbily se jim a tak je s mým souhlasem vytiskli a zařadili krátce před uzávěrkou do březnového čísla.

   Ota

   Vymazat
 2. aj vam to video sialene seka ?

  OdpovědětVymazat
 3. Momentálně zkouším aktivaci MMS (NaClO2) pomocí hydrogensíranu sodného (NaHSO4). Podle mého názoru je to ten nejlepší způsob. Při správných koncentracích obou složek lze snadno dosáhnout stavu, kdy takřka všechen chlordioxid je rozpuštěn ve vodě. Skoro nic neunikne, chuť i zápach jsou daleko snesitelnější a v roztoku nejsou žádné zbytky kyselin.
  5 NaClO2 + 4 NaHSO4 = 4 ClO2 + NaCl + 4 Na2SO4 + 2 H2O

  Drahoš

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drahoši, pokud se dopracuješ k výsledkům, zajímají mne konkrétní koncentrace a objemy.
   Ideální by bylo, kdyby koncentrace byla taková, aby kapání zůstalo 1:1, jako u kys.citrónové nebo o 3,5% HCl
   Jinak díky za průzkum.
   Ota

   Vymazat
  2. Vycházím z nahoře uvedené chemické rovnice, z informace, že v 1 litru 24,5% NaClO2 je 300g chloritanu (http://www.eurosarm.cz/web/structure/uprava-vod-a-odpadu-chloritan-sodny-roztok-310603701000-36.html) a z toho, že NaHSO4 obsahuje jednu molekulu krystalové vody. Pak mi vychází, že na jeden litr roztoku NaClO2 musím vzít 366g NaHSO4. Ten rozpustím v cca 0,5 l vody a pak doplním na jeden litr. Podle mého názoru pak mohu brát kapky 1:1 a vše se přesně zreaguje. Samozřejmě jsem zatím nedělal jeden litr, ale jen 1 dl, takže jsem všeho vzal 10x méně.
   NaHSO4 jsem nakoupil tady:http://www.pentachemicals.eu/ciste-laboratorni-chemikalie.php?id=288&subcat=8&pism=H&jazyk=cz
   Zatím mi připadá, že výsledek je určitě přijatelnější než z aktivací pomocí HCl. Pokud jsem vzal jen naředěné roztoky 1:1, tak reakce byla stejně bouřlivá jako s 3,5% HCl a mnoho plynu prostě uniklo. Pokud jsem vzal na každou kapku NaClO2 1 ml vody (odměřuji v malé stříkačce) a pak do toho přidal stejný počet kapek NaHSO4, tak sice musím cca 5 minut počkat, ale nic neunikne. Vše se v pohodě rozpustí ve vodě. No a pak si to již naředím na přijatelnou koncentraci.
   Zkoušel jsem většinou 2ml vody do štamprle na dno, do toho přidat 2 kapky chloritanu, zamíchat a pak přidat 2 kapky síranu, opět zamíchat a cca 5 minut počkat. Pak to zředím vodou na objem necelé velké štamprle a získám mírně zažloutlý roztok, který se dá v pohodě použít k výplachu úst proti parodontóze (už mi dásně vůbec nekrvácí!)a pak to spolknu. Chuť ani zdaleka není tak odporná jako u aktivace citronovkou nebo solnou. A protože únik plynu je minimální, tak podle mého názoru si mohu vždy připravit přesně stejnou koncentraci.
   Ten poměr 1ml vody na 1+1 kapku při přípravě mi připadá jako dobrý kompromis mezi rychlosti přípravy a únikem plynu do ovzduší (Při tomto ředění se reakce s 3,5% HCl už vůbec nerozběhne).
   Únik lze ještě minimalizovat, pokud budu vše připravovat v 5ml stříkačce s tenkou jehlou. Nasaju 2ml vody, pak z nějakého víčka nasaji 2 kapky chloritanu, zamíchám převracením stříkačky, nasaju 2 kapky síranu a opět zamíchám. Jehlu zakryji krytkou a stříkačku na 5 minut někam postavím na její píst. Pak obsah vytlačím do skleničky s vodou.
   Až to více vyzkouším, tak to uveřejním tady: http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=59

   Drahoš

   Vymazat
  3. Drahoši, můžeš, prosím Tě poslat informaci, zda-li tato léčitelská metota tj- ,,MMS" Tě vyléčila? A dále jaká zdravotní příčina Tě vedla aby jsi k této metodě přistoupil. Děkuji. Zašli zda-li jsi moji poptávku dostal. Také mám potíže a lékaři na nic nemohou přijít. Mirek.

   Vymazat
 4. Mě překvapuje, že si nikdo nepokládá otázku, že jaký to má smysl ? Protože pořád je to druh mechanické léčby,jakou poskytují v určité formě a výsledcích i ostatní chemické léky - čili neléčí se zde příčina nemoci, ale pouze její projev v těle, jako následek určité disharmonie duše. Takže tím, že tento postředek je super účinný, odstraní vlastně všechny výstražné upozornění těla, že je něco špatně, člověk si uzdravý tělo, ale duše zůstane nevyléčená společně s příčinou, která je vždy ne té úrovni vědomí. Takže se tak připravíme o zpětnou vazbu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář vyjadřuje velice přesně, co si o léčbě MMS myslím i já, proto se poněkud zdráhám toto propagovat. Ale na druhou stranu, kdo chce kam, pomozme mu tam.

   Někdy to tak může být, že je třeba nejprve uzdravit tělo (třeba operace k zastavení krvácení), a pak duše za tím uzdravením těla má čas "doběhnout". Mně se to taky takhle přihodilo. Ale pro potíže přímo život neohrožující by určitě MMS nebyla moje volba.

   Zato na mě velice zapůsobila přednáška Leo Koehofa o tom, jak léčil v Ugandě malárii. Po podání dávky MMS nemělo 100% nakažených do druhého dne v krvi žádné plasmodie, čili naprosté vyléčení. Nejmenšímu vyléčenému byly 3 měsíce. Pro takovéhle léčení jsem. Problém je, že to byl pouze pětidenní experiment a že jim to tam už nedovolí používat, protože v Africe vládne bigpharma, jako všude.

   Vymazat
  2. OrgoNete, tvůj názor a pohled na věc chápu i podobné pohledy dalších lidí. Chápal bych to ve světě, kde se lidé snaží žít v harmonii, v souladu s přírodními zákony a když někdo vybočí z harmonie, souladu, pak je poškozen a následuje nemoc, protože porušil přírodní zákon, souznění s celkem i vlastním nitrem.

   Problém je však jinde a ten lze najít i někde v počátcích vzniku tohoto blogu. Proč tvůj blog vznikl? Co bylo jeho hlavní a původní náplní? Duchovní záležitosti jsou moc fajn, i pro mne je duchovní napojení a duchovní prožitek víc než jakákoliv chemická či přírodní droga, ale nesmí nás zaslepit a zůstat pouhou duchovní onanií, která nás odtrhne od reality ( snad to neříkám moc drsně...), od toho, co se kolem nás děje na hmotné úrovni, kterou jsme přišli prožít.

   Je třeba si uvědomit, co se děje! To, co se děje je nenápadná a pomalá genocida na obyvatelích této planety. Mám jmenovat? Chemtrails, navyšování těžkých kovů a toxických lítek ve vzduchu, vodě a půdě, genetické modifikace rotlin, čím dál více léků mezi lidmi a také u zvířat, kdy se zvířatům permanentně a preventivně dávají antibiotika do jídla a tyhle sajrajty v masu zůstávají a ty jíme, ale také se dostávají do vody a nikdo je nedokáže z vody odstranit a stále přibývají! Potrava i nápoje jsou stále méně přirozené a stále více chemické a to včetně ovoce a zeleniny i bylinek a tělo se s tím těžko vypořádává. Sanaha o očkování většiny obyvatel planety a následky jsou další zákeřné a těžké nemoci, neplodnost, celkový útlum fyzických a psychických sil.

   Tu se nejedná o přímou duchovní příčinu. Tu se jedná o pozvolné tlumení našeho zdraví a naši rozmnožovací schopnosti skrze škodlivé látky, které vytvářejí v těle nezdravé prostředí a podporují bujení organismů tělu škodlivých - parazitů, virů, bakterií a všechny patogenů. Člověk může být hodně duchovně na výši, ale když někdo zaútočí rafinovaně na tělo, tak, že ho postupně a pomalu začne zamořovat a vytvářet prostředí vhodné pro všechny možné patogeny, tak to tělo velice těžko zvládá. Pokud Tě někdo zavře do plynové komory a pustí jedovatý plyn, moc tělu nepomůže, že jsi v harmonii a duchovně na výši. Tělo zkolabuje, i když pravda, duše to může klidněji přijmout, pokud je duchovně nad pomíjovou věcí.

   Budu rád, když se zamyslíme nad třetím příspěvkem - přednáškou Grenonových z kongresu o MMS, nad příběhem kolumbijských indiánů Arhuaco, kteří začali hromadně vymírat po celoplošném očkování a začali být neplodní. ClO2 jim dokázalo vrátit zdraví i plodnost!

   Chápu, že se tady mnozí díváte na MMS jako na další "nepřirozenou" chemii, ale je to neznalost a nepochopení. Na rozdíl od chemoterapie je to chemie, která neškodí zdravým buňkám, dá se používat v každodenní hygieně a ve správném ředění zcela bezpečně a nezanechává toxický odpad. Ve správném dávkování je to bezpečnější a prospěšnější, než mnohé věci z drogerie a než mnohé nápoje a potraviny. Pokud se někomu udělalo zle, je to především příliš rychlým hubením patogenů, což působí problémy a nevhodnými aplikacemi a nepřiměřeným dávkováním, které se musí vychytat individuálně, ale je spousta způsobů, jak toto vychytat. To by bylo na další článek. Navíc suroviny lze pořídit v řádu desetikorun a pokud to někdo kupuje draze, tak neumí pracovat s informacemi, neumí vyhledávat zdroje.

   Pokud člověk nepochopí fungování tohoto prostředku a nenaučí se ho používat, je to stejné jako v Krylově bajce o opičce, která našla brýle a nevěděla, jak je použít a dávala je na vrch hlavy, na zadeček, na nohy atd. Poučení z bajky je následovné: "Tak smysl ztrácí sebelepší věc, když do ruky ji veme pitomec. Když navíc pak má zákon pod palcem, je všechen pokrok předem zatracen!"

   Věci můžeme zavrhnout, jako nepoužitelné, nesmyslné, nebo je využít k našemu prospěchu. Volba je na nás. Moje zkušenost a poznání mi říkají, že MMS dokáže najít příčinu nemoci na materiální úrovni a navrací organismu k jeho původní přirozené samoléčitelské funkci i k duchovní rovnováze. To je výsledek mého bádání posledních dvaceti měsíců.

   Ota

   Vymazat
  3. Oto, nic ve zlém. Metodu nezatracuji ani nepodceňuji, naopak mě naprosto dostala přednáška Leo Kahofa (nebo tak nějak), jak léčil malárii v Africe. (Poslední přednáška na konferenci). Tomu aspoň říkám účinná léčba!

   V našich "civilizovaných" krajích jsme na tom ale asi jinak, naše těla jsou silně zanesená toxiny z různých zdrojů, zejména z nadměrného jídla, a tělo může reagovat na vibraci MMS, která ty toxiny začne velmi rychle uvolňovat, třeba velmi bouřlivě, až k selhání orgánů. Někdo radikální čištění snese, ale není třeba to nutit každému, když je k dispozici tolik jiných méně zatěžujících metod, jak se pročistit, prakticky každému na míru. Stačí, že se člověk rozhodne aktivně na sobě pracovat, a způsob si ho už najde. Na světě je spousta lidí vyléčených z těžkých nemocí (včetně mě), aniž použili MMS ...

   Pár lidi kolem mě, dosud se o své zdraví nikterak nestarajících a spoléhajících na pilulky od lékaře, si ted´ hodlá obstarat MMS a samoléčit se, a upnuli se na něj jako na lék, který je zázračně uzdraví a nebudou muset nic měnit na svém devastujícím stylu života (kouření, přejídání, obezita, nedostatek pohybu, stres). To asi taky není ono.

   Takže, připadalo by mi nefér neříct, co si myslím: Vědět o této možnosti je dobré, ale vědět i to, že MMS má svá úskalí a není univerzální pro všechny a na všechno.

   Nadšení pro MMS sdílím pouze pokud jde o léčbu malárie v Africe (:-)))

   Zdraví Orgonet

   Vymazat
  4. OrgoNete, máš pravdu. MMS není hračka pro děti. Lze udělat spoustu chyb a nelze to pochopit a nastudovat za jedno odpoledne. Ideální by bylo, kdyby se s tím naučili zacházet lékaři, kteří by lidi vedli, případně jim to aplikovali v nemocnicích pod svým dohledem. Hodně neřešitelných zdravotních problémů by se tím dalo řešit.

   Nemyslím si však, že by se z MMS měl dělat všelék pro všechny a na všechno. Pokud někomu funguuje jiná léčba, ať už duchovní či přírodní léčba, nebo přes správnou stravu či půsty, ať u ni zůstane a ať ji využívá! Někdy člověk musí vědět, kdy a jak kterou metodu využít. Ale já i paní Bláhová jsme došli k poznání, že jsou nemoci, kdy nedokážeme bez chemie člověku zdraví navrátit. Pokud to někdo dokáže, pak má mou úctu.

   Mám pocit, že MMS je spíše pro tvůrčí, přemýšlivé a zodpovědné lidi, kteří rádí zkoumají a vzdělávají se. Pak MMS může pomoci někomu, komu pomůže někdo druhý, kdo tomu rozumí a povede dotyčného svými radami, co a jak správně dělat při léčbě konkrétních problémů.

   Máš pravdu i v tom, že je na nic takový přístup, kdy lidi nezmění nic ze svých zlozvyků, které je ničí a myslí si, že je nějaké kapičky zachrání. Znám však případy, kdy člověku dala MMS dost jasný signál, co pro něj je a není dobré a někteří přestali kouřit, či pít a jíst určité věci, protože po léčbě MMS jim to připadalo odporné a začali se zajímat víc o to, co vlastně bezmyšlenkovitě konzumují. Prostě řadu věcí jim to srovnalo i v tomto směru a mnohdy se začali tito lidé zajímat o mnohem větší souvislosti spojené se svým zdravím a správnou životosprávou. Ne všem, ale některým ano. Už to, že je člověk nucen se zajímat, experimentovat a přemýšlet je samo o sobě přínosné a pozitivní.

   Ota

   Vymazat
  5. Oto, s tím posledním odstavcem souhlasím. Zatím jsem MMS jen vyzkoušela po tři týdny. Bylo to už na podzim a od té doby opravdu pociťuji větší chuť na zeleninu a všechno zdravější, naopak mě začíná čím dál víc obtěžovat maso.

   Vymazat
 5. MMS plazmodie nici, problem je s reinfektom z hlavy (bariera) a z rozpadajucich parazitov, preto pocas celej detox treba brat aj mms (cds).
  MMS sa da pripravit na cely den, zriedit s vodou. Bez problemov to vydrzi v uzavretej flaske.
  Zoznam poradcov nie je moc dobry, mam s niektorym spatne skusenosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě nejlepší a nejzkušenější je Ing.Bláhová, ale ta nemá šanci léčit všechny...
   Mnozí poradci se to od ní pomalu učí, s tím nic nenaděláme. Když si vemeš sto doktorů, sto zedníků, sto automechaniků, tak vždycky jich je jen pár skutečně dobrých!
   Docela by mne zajímalo, kteří nejsou dobří a v čem selhali. Někdy lidem doporučuji poradce, ale nemám o nich reference. Možná by to ráda věděla i paní Bláhová, ta naopak vyzývá lidi, že pokud víte ve svém okolí o někom opravdu dobrém, máte dát vědět.
   Ota

   Vymazat
  2. Ano, plasmodia MMS ničí, mám to potvrzené.
   Ota

   Vymazat
 6. Ano , Martinka , je tam chyba. Spravne je MMS funguje ....
  Varinska

  OdpovědětVymazat
 7. Byla jsem z MMS unešená.Pořídila jsem si knihu,prostudovala,podtrhala.MMS jsem koupila ve trojbalení,i s tobolkami,Chlornan,DMSO,prostě vše o čem se v knize píše.Užívala jsem MMS hned od počátku přesně podle nového návodu.Pomalinku jsem přidávala kapičky.Po 3 týdnech se mi z toho začal zvedat žaludek,dávky jsem snížila,ale nepřestala brát-jak radí autor.Pak už mi to bylo tak odporné,že jen pomyšlení na další dávku mi zvedalo kufr.A to jsem tomu opravdu bezmezně věřila.Potíže nezmizely.Pak se na mne začala chystat chřika.To bylo asi po 2 měsících nebraní MMS.Zkusila jsem opatrně začít brát,zase přesně podle instrukcí.Vydržela jsem 4 dny.Prostě to nešlo.Žaludek to odmítal.A tak mám sady za dost peněz v rohu špajzu a nevím,nevím...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud máte k tomu opravdu tak velký odpor, pokuste se to brát odděleně. Chloritan (NaClO2 24,5%) a HCl (3,5%) každé zvlášť. Do trochy vody si nejdříve nakapejte požadovaný počet kapek chloritanu a vypijte to. Pak si do další trochy vody (možná trochu větší) nakapejte stejný počet kapek HCl a vypijte to. Chloritan zreaguje s kyselinou solnou, která je v žaludečních šťavách a spotřebovanou kyselinu posléze doplníte. Chloritan je absolutně bez chuti a zředěná kyselina chutná jako citronová šťáva nakapaná do vody. Jediné, co se vám pak může stát, je že si říhnete a ucítíte trochu pachuť chlóru.
   Manželka už to takhle bere celé týdny.
   Drahoš

   Vymazat
  2. Tohle přesně znám a je mi jasný, že to tak bylo. Znám podobné případy. Přesto je to trochu komplexnější soubor informací, znalostí, s kterými je třeba pracovat.
   1/ Nikdy se nemá brát takové množství MMS, aby to bylo odporné.
   2/ Pokud nesedne příprava MMS s kys.citrón., lze zkusit 3,5% HCl, tu mnozí snáší lépe.
   3/ Na chuť lze míchat s některými nápoji - přírodní mošt z jablek, ale i další asi 2-3 nápoje jsou možné.
   4/ Pokud je klasická MMS nepřijatelná, lze pít správně připravené CDS, které je trochu o něčem jiném.
   5/ Kdo nemůže pít MMS ani CDS lze aplikovat na kůži s masážním roztokem DMSO, jako koupele, vak-pytel, dělat klystýry, výplachy, inhalaci, postřiky, obklady, čištění pusy a zubů.... s vnějším použitím nejsou takové problémy, jak s pitím a také to účinně funguje. Mnozí na další aplikace zapomínají a přitom jsou někdy velmi účinné a u mnoha nemocí potřebné.
   6/ pokud už nemáš důvěru, je MMS také účinná a bezpečná desinfekce lednice, místnosti, auta
   Navíc je až neuvěřitelné, kolik funkcí to perfektně plní na prázdninových cestách - používám na opalování, po opalování na štípance od komárů i jiného hmyzu, proti komárům, dezinfekce vody, u které si nejste jisti kvalitou, na škrábance, popáleniny atd.
   Ota

   Vymazat
  3. Věřme svému tělu, žádná reklama ani "všelék" od "odborníků" neznamená,že to musí vyhovovat nám samým-našemu tělu,které je "originál" jako to "ostatní" čím jsme stvořeni........ale o tom to je,aby si na to přišel každý sám i když "okolí" nás bude informovat či přesvědčovat o spoustě dalších "alternativách" - platí pro zdraví,víru apod.

   Vymazat
  4. Pak ještě jedna zásadní věc k problémům s užíváním !
   Pokud tělo MMS odmítá, nepřijímá, je nevolnost, zle, průjmy, zvracení, pak je třeba se nechat vyšetřit na paraztiy a po konzultaci použít protiparazitální léky. Někdy to může způsobovat tasemnice, červi.
   Ve většině takovžch případech tělo nepřijímá ani jednu nebo dve kapky. Pokud člověk snese dve kapky, obvykle zásadní problém s parazity nemá.
   Dalčí věc může být reakce na kyseljší roztok klasické MMS1, ale další postup je v mém předchozím příspěvku v bodech.
   Ota

   Vymazat
 8. udělat z toho CDS pak se to dá pít jako limonáda :-) a je to v poho :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Viete mi niekto poradit ci chlorid co sa pridava do pitnej vody je ten isty co sa pouziva ako mms

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. NaClO2 - chloritan sodný i ClO2 - kysličník chloričitý se používá na desinfekci vody. Ano je to stejná surovina jako na přípravu MMS i jako samotné MMS. Jsou i průmyslové přístroje na výrobu ClO2.

   Je to schválené i jako desinfekce potravin (samozřejmě naředěné) - masa, ovoce, zeleniny a to bez nutnosti to po použití této látky oplachovat. Lze dát i do mističky 10 až 20 kapek koncentrátu ClO2 a desinfikovat těkajícím plynem ClO2 místnost od virů a baktérií, ale i lednici s potravinami od baktérií a potraviny pak déle vydrží. POZOR u koncentrátu na nadýchání!, nesmí se z blízka nadechovat! Inhalace se dělá jen velmi regulovaná a velmi opatrná! Třeba nastudovat. Po polití koncentrátem je třeba co nejdříve kůži opláchnout, ale jinak se většinou používá ClO2 naředěné dostatečným množstvím vody, kdy už je látka bezpečná a ve správném ředění lze kapat i do oka na záněty.
   Ota

   Vymazat
 10. Jsem velmi opatrná, vůči tvrzením lidí jako dr. Blahová a všem, kteří používají Oberon, Zapper, Salvii apod. Salvia je nepřesná, je to přístroj s daleko menším frekvenčním rozsahem než má lidské tělo, takže nemůže přesně odrážet všechny frekvence lidského těla, to je jasné. Navíc, lidé kteří na všechno potřebují přístroje....asi nic moc neví o léčení přirozeném, např. čínské medicíně - my s manželem léčíme potravinami a holýma rukama... a jde to lépe než s přístroji. Navíc - Oberon a Zapper vybíjí střevní míkrofloru, protože nemá mozek a nerozlišuje mezi bakteriemi které tělo potřebuje a které ne, a je zaděláno na daleko vážnější problém, střevní mikroflora se nikdy neobnoví v původním složení, protože je narušen chemizmus těla. A dále se také divím, že k paní doktorce ještě nedorazila informace, že viry neexistují, existují pouze substance, ze kterých si tělo samo podle potřeby vytvoří mikroorganismy, které potřebuje jako požírače toxinů,podle stavu vitřního prostředí těla! .... a oni tento léčebný proces zastaví pomocí chemikálie a přístrojů! Poslední dobou mám pocit, že je jen jedna příčina všech nemocí: lidská blbost.... Zdravím všechny osvícené lidi, Anna Poláčková, Frýdek-Místek, Praha

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paní Bláhová není původní profesí doktorka, má titul Ing., ale je z lékařské rodiny. Patří spíše mezi léčitele, alternativní metody.
   Přesto děkuji za připomínky. Myslím, že se najde možnost je s ní probrat. Na různé věci jsou různé názory.

   Ing.Bláhová kombinuje více metod, nepoužívá jedinou metodu. Přístroje jsou hlavně pro diagnózu a mnohem míň pro léčení. Rozhodně paní Bláhová nestaví na léčbě přístroji.
   Pro mne je důležité, že tomu rozumí a hlavně ji to funguje a mnoho lidí vyléčila z nevyléčitelných nemocí, s kterýmí si nikdo nevěděl rady.

   Za pani Bláhovou mluví výsledky a pravdu má ten, kdo léčí a vyléčí. Samozřejmě metod a cest k léčení může být mnohem víc a každý sí bude hájit tu svou prozkoumanou cestičku.
   Ota

   Vymazat
  2. Milá Anno, přečetla jsem si vaše stránky a působí to velmi pěkně, podle mě zapomínáte ale na jednu důležitou věc, která z nás dělá ty nemocné hlupáky a to je mikrovlnné záření(mobily, wifi - viz článek Vynálezce bez mobilu).Takže ano, jsme hlupáci, ale podle mě ne úplně vlastní vinou, každý není jasnovidec. Já například trpím od mládí na tachykardie(je mi 66), dřív jsem je mívala jednou za pár roků, od té doby, co jsou mobily 12x do roka a od té doby, co máme doma wifi až 25x za rok. Až pak Hein, díky Orgonetu mi otevřel očia už nosím jeho ochranné prvky.Zajímalo by mne jaký druh testu používáte - svalový test? A jaký přístroj na odstranění parazitů, jak jsem se dověděla na vašich stránkách, tak to asi jen holýma rukama nejde.
   Paní Bláhová není doktorka, asi jste její přednášku neslyšela a její knihu také nečetla, udělejte to a pak suďte.
   Přeji vám hodně úspěchů, Martina

   Vymazat
 11. 22:39 Anna Poláčková: Díky za výstižný komentář, plně rezonuju (:-)))

  http://www.annapolackova.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zkuste si přečíst Mahájánské texty:-)
   Dokud jsem byl mladý a plný ... (života:-)), nešlo to.
   Každá cesta vedoucí k osvobození z nedobrovolného otroctví je dobrá.
   Patří to tu:-)
   L.A.:-)

   Vymazat
 12. ku 12. února 2013 9:11 - asi mi nieco uniklo, ake ochranne prvky mate na mysli, prosim uvedte nieco blizsie

  OdpovědětVymazat
 13. Ak zmiesam cloritan sodny ktory sa pridava na dezinfekciu vody s kyselinou citronovou tak to zacne penit a uvolnuje sa stiplavi plyn po chvilke to ,prestane penit ,ale vobec to nezozltne neviete niekto preco. Dakujem

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Divné. Máte dobře namíchanou kys.citr.? Kyselinu rozpuštěnou ve stejném množství převařené vody? Dáváte kapky do suché čisté sklenky?

   Vymazat
  2. Nepožíváte náhodou SAVO?

   Vymazat
  3. Chloritan 24procentní,jsem koupil v tekutem stavu prez internet.Za litr jsem dal asi 320.-Kč.Míchám do suché sklenice s 50% ní kys.citronovou 1ku1.Nechám působit 3 min.zaliji 1dcl vody a vypiji.preventivně si dávám 3kapky.Celou zimu jsem neonemocněl tak tomu věřím.Něco na tom je.

   Vymazat
 14. Ze zkušenosti ....... pracuji s nemocnými lidmi a občas MMS doporučím. Tzv "nefunguje" to u těch co spěchají a chtějí rychlé výsledky a tedy buď berou velké dávky nebo rychle dávky zvyšují. Navíc nepijou ihned po použití dostatečné množství vody.
  Při studiu čínské medicíny nás učil pán jedno pravidlo při dlouhodobých a chronických nemocech. Pokud je ti 10 je potřeba se čistit a léčit rok. 20 -2 roky , 30 - 3 roky, 40 -4 roky a to způsobem "pomalu ale jistě".
  Pro mě je MMS prostředek na "umytí vnitřku a rozpuštění usazenin". Pak stejně doporučuju přejít na zdravější způsob života ( jídlo,pohyb, příroda.... případně nějaké bylinky nebo vitaminy )
  Na nevolnosti z MMS mám ještě jeden trik. Místo užívání si dáte na týden koupele nohou a pokud jsme navíc frajer v meditacích a vizualizaci, tak nohama vypustíte do vody všechny jedy a negativní energii. Pak doporučuji mazat a mazat ( modra indulona nebo třeba kokosový olej).
  Já si preventivně dávám jednou týdně koupel ve 2O kapkách a 3 kapičky rozpuštěné v 1l a užívané po hodině vnitřně. Nejsem v Africe a tak mám (relativně) čistou vodu, mám dostatek jídla (kvalita závisí jen a jen na mě), mám kliku,že nemám v okolí mouchy CC, žádného plošně očkujícího pseudodoktora, okolí nakažené AIDS .... proč tedy brát dávku určenou na malárii?
  Všechna učení nás vedou k naslouchání i svému tělu. Může mi přece něco pomoci a po třech týdnech se mi z toho začne dělat zle, abych se neničil. Jak jinak mi to tělo sděluje? Přiznám se, že by mi někdy vyhovovalo, kdyby mě tělo samo dalo přes pusu se slovy : už nežer,bude ti blbě :-)
  Hezký den bez výkyvů :-) J

  OdpovědětVymazat
 15. Nezdá sa mi,že by sa u nás dezinfikovala pitná voda chloritanom sodným.Ja osobne viem,že sa to robí obyčajným chlórovaním,stále sa o tom hovorí,že voda obsahuje škodlivý chlór...v tom prípade to nie je chloritan! Miro.

  OdpovědětVymazat
 16. http://www.e-voda.cz/clanek/70/novy-bezreaktorovy-zpusob-geneze-stabilniho-roztoku-oxidu-chloriciteho

  http://www.vodovod.info/index.php/clanky/komercni-prezentace/127-twinoxide-nova-technologie-pipravy-stabilniho-roztoku-oxidu-chloriiteho

  Drahoš

  OdpovědětVymazat
 17. Mozno ma pravdu ale ja vam poviem ako mi posobi:
  Z vystupenia pani Blahovej mi to pride ze sa sama prisla ako parazit prilepit na uspech MMS a urobit si reklamu sposobom zosadenia MMS a sama seba nasadenia. Sliape po MMS a splha sa po nom hore. Uviedla ze vsetky potiaze sposobuju na 80% parazity a ze len 20% pripada na viry a bakterie. MMS funguje na 40%. Z toho vyplyva, ze degradovala MMS. Take splhanie sa po MMS som v zivote nevidel. Jim Humble a iny su menek odborny ako ona. Oni su na 40% zatial co ona na 100%. Na case 1:18:00 zhadzuje ze MMS nefunguje na parazity, pritom Jim hovori ze to na parazity funguje extra dobre. To co hovori je svetovy klam. Parazity podla nej behaju v krvnom systeme a tak utekaju pred MMS. To je hovadina, pretoze MMS sa vstebava postupne a krvny system to roprudi do celeho obehu. Nejde pred tym utiect ako sa nam tu snazi nabulikat blahova. A to co trepla ze MMS sa nedostane do mozgu tak to sa len ukazala ako klame alebo ako je neodborna. Kazdy predsa vie kolko krvi sa vali do mozgu krcnymi tepnami. Jej ulohou bolo nam nabulikat ze sam sa s pomocou MMS nevyliecis a ze je potreba odbornika ako ona. Uz ma vidi jak sprostoslepo utekam za nou na drahe vysetrenia a drahe tie jej preparaty. Vyzna sa akotak v parazitoch, ale tak ako kazdy odbornik-lekar MMS im lezie do kapusty a nevedia to prezrat ze MMS dokaze uspesne liecit to nad cim oni roky dumaju starou metodou. Preto su zakomplexovany do toho. Blahova neni oficialny odbornik a tak sa prisla prilepit na slavu MMS a zvysit si tak zakaznikov a peniaze. Nepotrebujete ich, potrebujete iba MMS. Neverte takymto populistom co sa stveraju po MMS a robia sa mudrejsimi ako MMS. Dobre si to vsimnite jak sa stvera po MMS aj ked ho pouziva. MMS je len cast a ona je uplna cast. Palo ma pre nu slabost a preto si ju haji, to je ten co tam pobehuje. Najlepsie bolo ako na zaver vyhybavo odpovedala na otazky divakov az musel prist Palo na zachranu.
  zaver: ona je parazit a MMS ju ohrozuje. S MMS sa dnes kazdy sam vylieci a nebude potrebovat ziadnu blahovu, preto prichadza cela vystrasena z ohrozenia jej buducnosti blahova na konferenciu ako parazit a zacina svoju propagacnu kampan, kde vystrasuje ludi ako na case 1:34:00 kde hovori ze pacient ma vsetko ako keby ziadne MMS ani nebral alebo 1:49:00 ked vam hrozi smrt po uziti MMS, a ze MMS je len cast a ze je zapotreby jej a jej preparatov.
  Myslim si ze ziadne pani blahove nepotrebujeme. S MMS ich nepotrebujeme a oni sa citia byt ohrozeny a tak kopu ako umierajuci kon a to iste robia aj odborny lekary. Nepotrebujeme platene rady takzvanych poradcov. Internet a MMS je nasim poradcom a liekom.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nezlob se, ale musím oponovat! S touto kritikou Ing.Bláhové nesouhlasím. Vím o čem mluví. Slova paní Bláhové velmi korespondují s mou zkušensotí a zkušeností mých známých.
   Nejsem poradce, ale znám tři lidi co se léčili z roztroušené sklérózy. Dvě osoby to zkoušely sami s MMS a zkolabovaly a léčení MMS vzdaly. Pak znám osobu, které pomáhala s RS paní Bláhová a tam se vyléčení podařilo. Trvalo to dlouho, více jak rok a na doléčení se používala MMS a CDS, ale ty nejhorší paraziti se musely odstranit jinými léky proti parazitům. Pal znám osobu, co má silné astma a ještě silnou alergii a tato osoba také používání MMS vzdala, i když postupovala velmi opatrně, skončila v nemocnici na kapačkách.
   Opravdu u velmi komplikovaných nemocí, u vážných chronických případů a u silných alergiků to nemusí být legrace a opravdu takové léčení je velmi náročné a bez dobrého vedení se to nedá větššinou zvládnout.
   Paní Bláhová má opravdu úspěchy i tam, kde medicína a léčitelé nedokáží pomoci. Ona skutečně mnoho lidí vyléčila z "neléčitelných" nemocí. Funguje ji to!
   Ano Jim Humble osobně za 15 let vyléčil skoro 7 000 lidí v Africe a Jižní Americe, ale to léčil chudé lidi, kteří na jiné léky prostě neměli peníze, ani jiné léky nebyly v těch odlehlých místech dostupné. Ale mnozí z těch lidí zažili neskutečné křeče a bolesti. Někteří z nich zvraceli hrsti červů a měnili přitom barvu a byli tito lidé při léčbě skoro na umření, i když nakonec nikdo neumřel, ale vypadalo to, že umřou, že to nevydrží. Takvou léčbu by skoro žádný evropan či severoameričan nezvládl, ale v drsných a chudých podmínkách Afriky a Jižní Ameriky nic jiného nebylo a byly dvě možnosti - buď tu léčbu projít v té nejdrsnější podobě a uzdravit se, nebo podlehnout nemoci a nakonec umřít.
   Pavel dotazy skutečně ukončil kůli časové tísni a následujícím přednáškám, protože prostor na dotazy byl až na samém konci kongresu, po přednáškách, a odpovídalo se na dotazy posluchačů min. 2 hodiny.
   Ota

   Vymazat
 18. Nevíte prosím někdo,jak dlouho se muže skladovat chloritan sodný v PE lahvičce v lednici?
  A u CDS to asi to tolik vadit nebude ta umelá hmota,když je to jen plyn s vodou,nebo ano?díky I.

  OdpovědětVymazat
 19. Prosím, jak dlouho se aktivuje MMS s HCL3,5?

  OdpovědětVymazat
 20. MMS a HCL 3,5 nechávám aktivovat 1 minutu. Není to moc dlouho? Neztrácí to pak účinek? Děkuji.

  OdpovědětVymazat
 21. Dobrý večer, chci se zeptat jestli MMS pomáha i pro kuřáka co přestal kouřit.. Nějak mu pomůže rychle se zbavit škodlivin.. A jak užívat MMS. Můj bratr přestal kouřit po 9 letech a chci mu pomoct.. Děkuji za odpověď

  Klára

  OdpovědětVymazat
 22. Skladování chloritanu sodného v PE lahvičce je možné v chladu a temnu minimálně 5 let, ale i víc.

  Aktivace NaClO2 s 3,5 nebo 4% HCl probíhá stejně dloouho jako s kyselinou citrónovou - 20 až 30 vteřin. Při delší době trochu ClO2 vyprchá do vzduchu a roztok je trochu slabší.

  Ano, kuřákovi by mělo ClO2 čistit plíce. Ale kromě pití, je třeba dělat i koupele ve vaně a hlavně inhalaci, ale inhalaci opatrnou, regulovanou a pravidelnou. Může se však objevit při inhalaci alergie, kašlání. Plíce se mnohdy čistí tak, že nežádoucí usazeniny člověk vykašlává. Může to být nepříjemné. Ideální by byl inhalační přístroj, mlhovač, a kapky rozpuštěné ve vodě a inhalované v podobě vodní mlhy. Také je dobré přidat aplikaci plastový vak - pytel i masáže hrudi a zad pomocí DMSO společně s MMS.

  Ota

  OdpovědětVymazat
 23. Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá aktuální kontakz na paní Bláhovou (na internetu byl asi star)? Nebo už je natolik vytížená že další "pacienty" nepřijímá? Díky Roman.

  OdpovědětVymazat
 24. Chtěla jsem se zeptat, zda je možné se někde přihlásit na kurz o MMS, ze kterého jsou nafoceny fotky v poslední knize? Stále mám obavy začít, abych nedělala třeba něco špatně..Shlédla jsem video na stránkách cesty k sobě a tam pan Eiselt mluvil o tom, že se mu stala nedávno taková nehoda, při které během míchání došlo k "explozi" protože měl mikinu z umělých vláken a asi přešla jiskra..docela mě to vylekalo a pořád přemýšlím jak je ta příprava nejbezpečnější..na co si dát pozor?! Po absolvování kurzu může být člověk také víc nápomocný ostatním protože něco "prodělal" během účasti zkušených. A poslední dotaz, jestli chladno a temno je myšleno lednice, protože není sdělena teplota při které se to má skladovat, tak se chci opět ujistit:) mějte se pěkně, Renáta

  OdpovědětVymazat
 25. Dobrý den,prosím nemáte někdo zkušenosti s užíváním kapek na roztroušenou sklerosu?Je mi 33let a ted se mi RS dost zhoršila,nemohu vůbec na jednu nohu.děkuji

  OdpovědětVymazat
 26. Mail: blahova.ha@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 27. POKUD POTŘEBUJETE PORADIT S POUŽITÍM MMS, pište na epavel111@gmail.com MAJITEL TOHOTO MAILU JE ČLENEM ORGANIZACE JIMA HUMBLA - GENESIS II CHURCH OF HEALT & HEALING. KONZULTACE JSOU ZCELA ZDARMA A ČESKY. 8/2014 -Podle informací z EU je již zakázáno radit nemocným s používáním MMS...

  OdpovědětVymazat
 28. Dobrý den máte někdo zkušenosti s MMS na epilepsii? Děkuji

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, žádné urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností, minimálně 1x denně, proto se nedivte, když se váš komentář třeba neobjeví hned.